A-TOP : internetový obchod v oblasti VODA, TOPENÍ, PLYN, KOUPELNY

zobraz nákupní košík
Přihlášení
login
heslo


KOTLE KRBOVÁ KAMNA KRBOVÉ VLOŽKY SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA KRBY ELEKTRICKÉ KRBY PLYNOVÉ KRBY BEZ KOMÍNŮ KRBOVÉ SESTAVY KRBOVÉ KOUŘOVODY KRBOVÁ VZDUCHOTECHNIKA KRBOVÉ ZÁLOŽNÍ ZDROJE PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KRBY A KAMNA NEREZOVÝ SYSTÉM 3 SLOŽKOVÝ KOMÍNY CIKO ZAHRADNÍ KRBY A GRILY POŽÁRNÍ TECHNIKA TOPIDLA OHŘÍVAČE RADIÁTORY CENTRÁLNÍ VYSAVAČE DŘEZY BATERIE KOUPELNOVÉ DOPLŇKY ÚPRAVA VODY GEBO SPOJKY REGULACE POKOJOVÉ TERMOSTATY VODÁRNY, ČERPADLA TLAKOVÉ NÁDOBY KANALIZACE INSTALATÉRSKÝ PROGRAM
KRBOVÁ KAMNA > KAMNA LITINOVÁ > Horse Flame
Litinová krbová kamna Horse Flame jsou nově vyvinutou řadou krbových kamen společnosti Henan Science Technology. se kterou se nejen v Evropě setkáváme již mnoho let. Postupem času došlo k transformaci společnosti Henan na Hi-Flame. která v Británii a Irsku dosahuje zajímavých úspěchů. Některé typy kamen patří k nejvíce prodávaným kamnům na ostrovech a v oblíbenosti zaujímají první místo. V Británii a Irsku se dnes počty spokojených zákazníků počítají v desítkách tisíc. Kamna se prodávají také např. v Holandsku. Belgii. pobaltí atd. Poslední roky úspěšně dobývá i tak náročný trh na litinová kamna jako jsou severské země.

Doménou krbových kamen Horse Flame je jejich robustní litinová konstrukce. u kamen bez teplovodního výměníku je ohniště navíc vyloženo šamotem. což nenabízí žádný z ostatních výrobců.Uvedené ceny jsou s DPH.nahoru »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doporučejeme: www.krbycz.cz | www.foret-auto.cz | www.nase-vlaky.cz | design