A-TOP : internetový obchod v oblasti VODA, TOPENÍ, PLYN, KOUPELNY

zobraz nákupní košík
Přihlášení
login
heslo


KOTLE KRBOVÁ KAMNA KRBOVÉ VLOŽKY SPORÁKY NA TUHÁ PALIVA KRBY ELEKTRICKÉ KRBY PLYNOVÉ KRBY BEZ KOMÍNŮ KRBOVÉ SESTAVY KRBOVÉ KOUŘOVODY KRBOVÁ VZDUCHOTECHNIKA KRBOVÉ ZÁLOŽNÍ ZDROJE PŘÍSLUŠENSTVÍ PRO KRBY A KAMNA NEREZOVÝ SYSTÉM 3 SLOŽKOVÝ KOMÍNY CIKO ZAHRADNÍ KRBY A GRILY POŽÁRNÍ TECHNIKA TOPIDLA OHŘÍVAČE RADIÁTORY CENTRÁLNÍ VYSAVAČE DŘEZY BATERIE KOUPELNOVÉ DOPLŇKY ÚPRAVA VODY GEBO SPOJKY REGULACE POKOJOVÉ TERMOSTATY VODÁRNY, ČERPADLA TLAKOVÉ NÁDOBY KANALIZACE INSTALATÉRSKÝ PROGRAM
KRBOVÁ KAMNA > KAMNA LITINOVÁ > Precision
Precision: Nová řada kamen vyvinutá pod taktovkou britské firmy Hi-Flame. A výsledek tomu odpovídá. Při vývoji kamen Precision byl kladen důraz na vysokou životnost. ale hlavně na účinnost (až 84%) a kvalitu spalování. Výsledek přípravy se dostavil v podobě výrazných obchodních úspěchů. Nová řada se po uvedení na britský trh velmi rychle dostala na první místa v prodeji všech značek v Anglii. Skotsku i Irsku. Zde je třeba říci. že jedním s hlavních důvodů těchto úspěchu v GB jsou dotace na kamna splňující tamní nejpřísnější ekologické normy. To ovšem splňují nemnohá kamna a tak kamna opatřena certifikátem "Defra aproved" jsou v prodeji vysoce úspěšná. ( Pro vysvětlení tento certifikát není podmínkou pro prodej kamen v GB. pro prodej platí stejná norma jako u nás. ale kdo pořídí výrazně ekologičtější kamna (opatřena uvedeným certifikátem) obdrží dotaci.

Tato kamna mají precizně navržené ocelové tělo. kvalitní litinové dílce (např. deflektor. dvířka. horní deska). Jednotlivé komponenty (např. od výrobců Forest Paint z USA a Schott Glass z Německa) zajišťují. že kamna Precision předčí požadavky dnešních náročných zákazníků.


Uvedené ceny jsou s DPH.nahoru »

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doporučejeme: www.krbycz.cz | www.foret-auto.cz | www.nase-vlaky.cz | design